
Кальян PALKA ORNA Summer Memories 54 см | Hookah | Повний комплект | Дизайнерський кальян зі змінним продувом
3 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 290 607
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кальян PALKA ORNA Summer Memories 54 см | Hookah | Повний комплект | Дизайнерський кальян зі змінним продувом»
Кальян PALKA ORNA Summer Memories 54 см | Hookah | Повний комплект кальяну | Дизайнерський кальян зі змінним продувом
| Оригінальний зовнішній вигляд | Яскравий дизайн |
| Зручна висота | Підходить для дому та вулиці |
| Розбірна конструкція | Зручно зберігати та перевозити |
| Стійкі до корозії матеріали | Служать довго за належного догляду |

Нова система ORNA!
Як кальяні PALKA вже давно немає сумнівів, зараз час прийшов до нововведень. Завдяки спеціальній конструкції шахти, власники цієї моделі мають можливість вибирати та змінювати, якщо забажаєте, вид продування: з-під блюдця або, як і раніше, з основи. Верхній продувка з-під блюдця велика рідкість, особливо для українського виробництва, тому ви легко зможете здивувати своїх друзів таким ефектом.

| Тип | Кальян |
| Висота | 54 см |
| Конструкція | Розбірна |
| Матеріал шахти | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал колби | Скло |
| Комплектація | Шахта, колба, шланг, мундштук, блюдце, з’єднувачі |
Кальян 55 см купити • Кальян PALKA Lite White ціна • Кальян з неіржавкої сталі • Компактний кальян з магнітним шлангом • Калян із легкою тягою • Гарний кальян для дому • Калян міні 55 см • Шланг на магніті кал'ян • Купити калій з колбою • Кал'ян AISI 304 • Кальян для подарунка • Надійний кальян з м'якою тягою • Невеликий кальян у рюкзак • Кальян із класичною тягою • Білий кальян стильний • Кальян недорогий з неіржавки • Калян з магнітом • Калян на виїзд • Портативний кальян • Легкий кальян для початківців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PALKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 54 см |
| Довжина трубки/шланга | 1.6 м |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Матеріал чаші | Глина |
| Матеріал шахти | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.8 л |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Тип | Кальян функціональний |
| Тип з'єднання | Складове |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота (см) | 54 |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 14 |
| Розмір паковання | 23х23х26 см |
| Назва | Кальян PALKA ORNA Summer Memories 54 см | Hookah | Повний комплект кальяну | Дизайнерський кальян зі змінним продувом |
- Ціна: 3 600 ₴







