
Горіхове вугілля для кальяну The WHITE 1 кг 25 мм (без запаху)
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 183 151
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Горіхове вугілля для кальяну WHITE 1кг кубик (72шт) | Гарне вугілля для кальяну | Кальянне вугілля без запаху
Відеообзор
Підробленіше:
Вугілля WHITE — нове вугілля нашого власного виробництва, яке, як і всі інші наші продукти, вирізняється якістю та приносить задоволення від використання.
Вугілля для кальяну WHITE виробляється зі шкаралупи волоського горіха. Насамперед це дає змогу зробити мало не найкращий цінник на ринку, якщо враховувати якість. Відбувається це тому, що горіхову шкаралупу можна зробити в Україні, а не імпортувати, як відбувається з кокосовою шкаралупою. Відповідно до ціни не включена вартість транспортування сировини, і вам не доведеться платити зайве — ви оплачуєте тільки сам продукт і його якість, до речі буде стабільна, на відміну від кокосового вугілля для кальяну.
Горіхове вугілля WHITE характеризується повною відсутністю запаху під час розпалювання — це безперечний плюс як під час використання вдома, так і для закладів. Більше не доведеться страждати від їдкого запаху та провітрювати приміщення після кожного розпалювання. Під час сеансу куріння вугілля також не виділяє жодного запаху та ніяк не впливає на смак забивки, що дає змогу повною мірою насолодитися своїм міксом без стороннього присмаку. Час приготування вугілля становить приблизно 5-6 хвилин на електроплиті потужністю 1500W, на плитках менше воно може збільшитися до 7 хвилин, що є чудовим показником. Радимо мати у використанні окрему плитку для вугілля, щоб не псувати домашню техніку — гаряче вугілля може залишати плями на тінах, які нічим не поступаються. Кубик розміром 25х25х25мм, досить щільний, не розвалюється й не розколюється. Тліє приблизно 80 хвилин, з яких 60 — активно віддає температуру. За кількістю жару нічим не поступається кокосовим аналогам, попри таку проблему, поширену серед інших представників горіхового вугілля. Кількість попелу, всупереч ще одній частій проблемі горіха, співвимірювана з кокосовим, його досить небагато. Сам попіл має нормальний, приємний сірий колір. Вугілля для кальяну ВАЙТ не іскриться довільно або від торкання щипцями, може робити це тільки якщо на нього подути.
Горіхове вугілля WHITE представлене в 3 різновидах паковання. Фасування 1 кг упаковане в якісну фірмову картонну коробку, а саме вугілля всередині запаян у герметичному поліетиленовому пакеті. Ми забезпечили надійне зберігання й впевнені, що продукт потрапить до ваших рук саме з тим рівнем якості, який ми заклали в нього спочатку. Ще є фасування 1 кг, але без коробки, яка створена для вдешевлення продукту, чудово підійде для гуртових покупців, яким немає сенсу оплачувати за коробку. Все ж вугілля упаковане не менш надійно та захищене від вологи. Для охочих ознайомитися з продуктом вперше та для тих, у кого немає бажання купувати цілий кілограм, ми також маємо пачки по 0,5 кг — чудовий варіант на пробу. Також його зручно брати із собою в подорожі або на пікніки.
Купити вугілля для кальяну | Вугілля для кальяну ціна | Вугілля для кальяну кокосове | Кокосове вугілля для кальяну | Вугілля для кальяну в кубиках | Вугілля для кальяну 1 кг | Вугілля для кальяну 25 мм | Кут для кальяну 26 мм | Кут кальяну 22 мм | Вугілля для кальяну без запаху | Вугілля для кальяну, що швидко розжарюється, | Вугілля для кальяну преміум'як | Вугілля для кальяну з доставлянням | Вугілля для кальяну Україна | Кут для кальяну недорого | Найкраще вугілля для кальяну | Натуральне вугілля для кальяну | Вугілля для кальяну Prom
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розпалювання вугілля для кальяну |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Вугілля | Кокосовий |
| Кількість в пакованні | 72 шт |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина: | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір кубика | 25х25х25 мм |
| Матеріал | Горіхова шкаралупа |
| Рівень запаху при розігріві | Слабкий |
| Тип кубика | Великий кубик |
| Тривалість тління (хв) | від 60 до 80 |
| Кількість в упаковці (шт) | 72 |
| Назва | Горіхове вугілля для кальяну WHITE 1кг кубик (72шт) | Гарне вугілля для кальяну | Кальянне вугілля без запаху |
- Ціна: 170 ₴


