
Кальян PALKA ORNA Plus 70 см Hookah | Стильний кальян | Дизайнерський високий кальян зі змінним продувом
3 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 658 478
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кальян PALKA ORNA Plus 70 см Hookah | Стильний кальян | Дизайнерський високий кальян зі змінним продувом»
Кальян PALKA ORNA Plus 70 см Hookah | Стильний кальян | Дизайнерський високий кальян зі змінним продувом

Вироблено в Україні!
Виробництво в нашій країні дає змогу підтримувати економіку України, а також контролювати якість усіх деталей безпосередньо на етапі виробництва, що не можна сказати під час купівлі китайських кальянів.

Ціна якість!
Кальян PALKA найкращий варіант на ринку України та Європи за свої гроші. Модель виключно з якісних матеріалів, українського виробництва та чудової ціни — велика рідкість.

Додай власне гравіювання
У нашому магазині DUMOK є унікальна можливість надати індивідуальності вашому замовленню. Можна додати своє зображення, ім'я та фразу на цей товар. Ця додаткова опція зробить подарунок вам або вашому другові просто незабутнім. Вартість усього від 100 грн. Для деталей уточнюйте у наших менеджерів.

Справжня сталь AISI 304
Ми використовуємо тільки перевірені сертифіковані матеріали та Тунітні дешеві аналоги (як у кальянах із Китаю), це робити легше, оскільки виробництво розташоване недалеко від нашого магазину, тому твій майбутній кальян Palka Lite слугуватиме легко стільки, скільки потрібно. З цієї сталі робляться внутрішня труба, заглибна, тарілка, адаптер шланга, конус для чаші.

PALKA бренд від DUMOK
Ти можеш бути впевнений як кальян під брендом PALKA, тому що в розробленні цих моделей вкладений 13-річний досвід роботи магазину DUMOK. Як показник, коли друзі хочуть нас купити кальян собі або подарунок, ми рекомендуємо саме PALKA.
Кальян 55 см купити • Кальян PALKA Lite White ціна • Кальян з неіржавкої сталі • Компактний кальян з магнітним шлангом • Кальян з легкою тягою • Гарний кальян для дому • Калян міні 55 см • Шланг на магніті кал'ян • Купити кал'ян з колбою • Кальян AISI 304 • Кальян для подарунка • Надійний кальян з м'якою тягою • Невеликий кальян у рюкзак • Кальян із класичною тягою • Білий кальян стильний • Кальян недорогий з неіржавки • Калян з магнітом • Калян на виїзд • Портативний кальян • Легкий кальян для початківців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PALKA |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 70 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.6 м |
| Об`єм | 1.8 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип з'єднання | Складове |
| Вага | 4000 г |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 13 мм |
| Тяга | Легка |
| Комплектація | Шахта, шланг, сталевий мундштук, дерев'яна накладка, сталева тарілка, комплект ущільнювачів, колба, силіконова чаша, калауд, коробка. |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розмір паковання | 23х23х26 см |
| Назва | Кальян PALKA ORNA Plus 70 см Hookah | Стильний кальян | Дизайнерський високий кальян зі змінним продувом |
- Ціна: 3 050 ₴









