
Кальян AMY Deluxe SS09R Black | Оригінальний дизайнерський кальян | Кальян із неіржавкої сталі Чорний
5 190 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1197-977
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Кальян AMY Deluxe SS09R Black | Оригінальний дизайнерський кальян | Кальян із неіржавкої сталі Чорний
Головною відмінністю брендового товару завжди була якість. Шанувальники ароматного диму цінують пристрій для куріння не тільки за гарний вигляд, а насамперед за функціональність.
Німецька компанія AMY виробляє кальяну з 2007 року. Фірма зробила ставку на якість і міцність товару, чим заслужила популярність. Під час виготовлення пристроїв фахівці ретельно розробляють кожну дрібну деталь. У виробництві використовується тільки якісна неіржавка сталь, а для колби — ударостійке скло.
Не так давно цей бренд випустив нову лінію моделей AMY SS, де представлені вдосконалені пристрої для куріння ароматного тютюну, що вирізняються міцністю, зручністю в догляді.

| Переваги моделі кальяну AMY SS09R-BK | |
| Висота (без чаші) | приблизно 68 см |
| Матеріал шахти | неіржавка сталь, колір «хром», діаметр 1,3 см |
| Тяга | легка |
| Особливість | плавальний порт |
| Об'єм колби | 2 літри, широка основа для стійкості, міцне скло |
| Шланг | еластичний силікон, не перегинається, добре проводить дим |
| Дифузор | у комплекті, насадка з отворами, надівається на верх шахти |
| Дизайн | оригінальний, вигідно виділяє серед інших моделей |

У чому перевага?
Елітні кальяни німецької фірми мають сучасний оригінальний дизайн, частково відрізняючись від класичних моделей. Унікальна конструкція клапана колби сприяє автоматичній вентиляції (видуває старий дим). Кальяни AMY SS09R-BK розраховані на тривалу експлуатацію.

| Тип з'єднання | різь |
| Комплектація | шахта, колба, блюдце, силіконовий шланг, мундштук, скляна чаша, калауд, щипці |
| Паковання | фірмова картонна коробка з ложементом |
| Наявність дифузора | є, знімний |
| Гарантія | 6 місяців |
| Висота (см) | 75 |
| Тяга | дуже легка |
| Тип з'єднання шланга | адаптер на шарнірі |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amy |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 75 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.7 м |
| Об`єм | 2.5 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип з'єднання | Різьбове |
| Вага | 5665 г |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Шахта, колба, блюдце, силіконовий шланг, мундштук, скляна чаша, стабілізатор жару (калауд), щипці |
| Упаковка | Фірмова коробка з ложементом |
| Наявність дифузора | Є, знімна |
| Гарантія | 6 міс |
| Висота (см) | 75 |
| Тяга | Дуже легка |
| Тип з'єднання шланга | Адаптер на шарнірі |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 13 |
- Ціна: 5 190 ₴








