
Кальян AMY Deluxe "Alu Lima S" 069.02 Black
3 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 069.02
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Кальян AMY Deluxe "Alu Lima S" 069.02 Black | Оригінальний кальян чорний | Дизайнерський кальян з дифузором
Кальян AMY Deluxe "Alu Lima S" 069.02 — сучасний, легкий і функціональний кальян від німецького бренда AMY Deluxe. Завдяки компактним розмірам і зручному дизайну ця модель стане чудовим вибором як для домашнього використання, так і для виїздів.
| Переваги моделі кальяну AMY SS09R-BK | |
| Висота (без чаші) | 50 см |
| Матеріал шахти | анодований алюміній (шахта легка, міцна, стійка до корозії та зовнішніх пошкоджень) |
| Продувна система продування | для легкого очищення колби від диму |
| Система Click | швидке та герметичне з'єднання шахти з колбою |
| Особливість | з дифузором |
| Об'єм колби | 1,2 літра |
| Шланг | еластичний силікон, не перегинається, добре проводить дим |
| Дифузор | у комплекті, насадка з отворами, надівається на верх шахти |
| Дизайн | оригінальний, вигідно виділяє серед інших моделей |

Серія кальянів AMY Deluxe належить до тих курчих приладів, які вважаються преміальними, але в той час вони мають свою особливість — доступну ціну. Завдяки тому, що виробник прагне зробити свої прилади доступними для кожного охочого, його й полюбила більшість курців у всьому світі. Купити кальян AMY Deluxe 069.02 Alu Lima S — це самому в усьому переконатися.

- практичні параметри — кальян не забирає багато місця і його можна спокійно брати із собою на відпочинок;
- повна комплектація, включно з довгим силіконовим шлангом і мундштук;
- Click-система з'єднання — дасть змогу швидко та легко зібрати кальян;
- красиве паковання;
- доступна ціна.
Серед багатьох кальянів Емі модель СС 069.02 вирізняється:
-
Розкішним зовнішнім виглядом. Чорна шахта та затемнена колба добре гармонують і створюють стильний дизайн, що впишеться в будь-який інтер'єр;
-
Ретельним підбором матеріалів. Метал швидко охолоджує дим, має тривалі терміни застосування, гарну стійкість до різних пошкоджень. Силікон гнучкий і міцний, не вбирає запахів, а товсте скло колби не боїться легких ударів;
-
Легка тяга та чудове передавання смаку тютюну, завдяки широким отворам;
AMY Deluxe 069.02 "Alu Lima S" — це гармонійне поєднання зручності, мобільності та німецької якості в кожній деталі.
| Тип з'єднання | різь |
| Комплектація | силіконовий шланг, алюмінієвий мундштук, чаша, адаптери, ущільнювачі |
| Паковання | фірмова картонна коробка з ложементом |
| Наявність дифузора | є, знімний |
| Гарантія | 6 місяців |
| Висота (см) | 50 |
| Тяга | дуже легка |
| Тип з'єднання шланга | Система Click |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 13 |

Сам кальян зроблений з алюмінію, у зв'язку з чим він вирізняється легкістю й одночасною міцністю. Також алюміній не боїться вологи, що позначається на тривалому терміні експлуатації кальяну. Для колби використовувалося міцне скло, а сама її форма передбачає досить широке стійке дно. Зрештою, кальян чудово утримує свою рівновагу. Краще купити недорогий кальян Емі Делюкс 069.02 Алу Ліма С і самому переконатися у всіх його перевагах.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amy |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 50 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.5 м |
| Об`єм | 1.2 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Анодований алюміній |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип з'єднання | Клік система |
| Вага | 4300 г |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 міс |
| Висота (см) | 50 см |
- Ціна: 3 255 ₴





