
Кальян AMY SS "Little Stick" 13 R Transparent | Кальян компактний | Стильний дизайнерський кальян
4 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13 R
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Кальян AMY SS "Little Stick" 13 R Transparent | Кальян компактний | Стильний дизайнерський кальян
AMY SS "Little Stick" 13 R — це компактний і стильний кальян, який ідеально підходить для домашнього використання або подорожей.
| Переваги моделі кальяну AMY SS "Little Stick" 13 R Transparent | |
| Висота (без чаші) | 45 см |
| Матеріал шахти | неіржавка сталь і скло |
| Тяга | легка |
| Особливість | прозора колба, компактний дизайн |
| Об'єм колби | 1 літр |
| Шланг | еластичний силікон, не перегинається, добре проводить дим |
| Дифузор | є |
| Дизайн | мінімалізм, прозорий |

Шахта виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі, що забезпечує довговічність і стійкість до зношування. Попри свої невеликі розміри, модель має чудову тягу й ефективну систему продування.
Кальян має зручне нарізне кріплення шахти до колби, що гарантує надійність і герметичність під час куріння.

Кальян AMY DELUXE SS13R — це представник серії про "СС". Абревіатура розшифровується як "сталевий стиль". Серія дістала таку назву завдяки шахтам із неіржавкої сталі, яка не схильна до корозії й тому допомагає кальяну слугувати довгі роки вам задоволення. Кальяни Емі Делюкс завжди виготовляються тільки з високоякісних матеріалів, які ідеально підходять для виробництва всіх частин кальяну. Крім матеріалів, так само дуже уважно розраховуються й опрацьовуються всі елементи, починаючи від з'єднань і закінчуючи об'ємом і розміром колби та шахти.
Переваги:
- Міцна шахта з неіржавкої сталі
- Компактні розміри, зручні для транспортування
- Легка та комфортна тяга
- Нарізне сполучення для надійної фіксації
- Стильний сучасний дизайн
| Тип з'єднання | різь |
| Комплектація | шахта, колба, блюдце, силіконовий шланг, мундштук, скляна чаша, калауд, щипці |
| Паковання | картонна коробка |
| Наявність дифузора | є |
| Гарантія | 6 місяців |
| Висота (см) | 45 |
| Тяга | легка |
| Тип з'єднання шланга | адаптер на шарнірі |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amy |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 45 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.8 м |
| Об`єм | 1 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Білий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип з'єднання | Різьбове |
| Вага | 1500 г |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Колба, шахта, універсальний адаптер, блюдце, глиняна чаша, hot-screen, силіконовий шланг-алюмінієвий мундштук, комплект ущільнювачів, тримач мундштука (пластик), сталевий дифузор на різі, щипці для вугілля |
| Гарантія | 6 міс |
| Висота (см) | 45 см |
- Ціна: 4 649 ₴


