
Кальян AMY UNIO 002.02 Black | Кальян оригінальний | AMY кальян чорний
3 358 ₴
- Готово до відправки
- Код: 002.02
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кальян AMY UNIO 002.02 Black | Кальян оригінальний | AMY кальян чорний
AMY UNIO 002.02 — це кальян, який поєднує в собі сучасний дизайн і високу якість матеріалів. Він ідеально підходить для тих, хто цінує стиль, комфорт і довговічність у кожному елементі кальяну.
| Переваги моделі кальяну AMY UNIO 002.02 Black | |
| Висота (без чаші) | 60 см |
| Матеріал шахти | неіржавка сталь |
| Тяга | средняя |
| Особливість | стильний чорний матовий колір, посилена конструкція |
| Об'єм колби | 2 літри |
| Шланг | еластичний силікон, приємний на дотик |
| Дифузор | знімний, мультифункціональний |
| Дизайн | модний, сучасний |

Amy UNIO 002.02 (60 см) Кальян Amy Unio 002.02 — є новітньою моделлю, вона з'явилася на ринку 2021 року. Ця модель вирізняється своїм незвичайним дизайном, колбою у формі Діамант і повним комплектом, готовим до використання. Має Amy Deluxe Hot Screen у стандартному комплекті. Висота кальяну в повному складі становить приблизно 60 см. Кальян AMY Unio 002.02 має неперевершені характеристики й унікальний дизайн. Дизайн шахти кожного кальяну серії унікальний, не виняток і Amy Unio 002.02.

Стиль шахти чудово гармоніює з колбою. У цьому кальянські були реалізовані найостанніші розробки та технології, завдяки яким сильно поліпшується якість куріння, приготування та використання кальяну. Широкі трубки та порти забезпечують кращу тягу та легкість вдиху, Вам здасться, що під час вдихання опір повністю немає. Велика шахта з неіржавкої сталі Amy Deluxe Unio 002.02 має чудові тепловідвідні властивості, працює на всі сто, вона чудово охолоджує дим, а під час паління можна відчути, як шахта добре нагрівається, це говорить про те, що тепло відібирається від диму проходить через неї та віддається в довкілля.
Переваги:
- Шахта з неіржавкої сталі
- Сучасний скляний дизайн колби
- Дифузор для м'якої й тихої тяги
- Зручна збірка та використання
- Елегантний і стильний зовнішній вигляд
AMY UNIO 002.02 — це кальян, який поєднує в собі елегантність і функціональність, пропонуючи чудовий досвід куріння.
| Тип з'єднання | різь |
| Комплектація | шахта, колба, блюдце, силіконовий шланг, мундштук, скляна чаша, калауд, щипці |
| Паковання | картонна коробка |
| Наявність дифузора | знімний, мультифункціональний |
| Гарантія | 6 місяців |
| Висота (см) | 60 |
| Тяга | средняя |
| Тип з'єднання шланга | адаптер на шарнірі |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 15 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amy |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 60 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.5 м |
| Об`єм | 2 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип з'єднання | Різьбове |
| Вага | 5000 г |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Колба, шахта, адаптер під шланг, блюдце, глиняна чаша, hot-screen, силіконовий шланг-алюмінієвий мундштук, комплект ущільнювачів, щипці для вугілля |
| Гарантія | 6 міс |
| Висота (см) | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 358 ₴





