
Кокосове вугілля для кальяну CocoWhite 25 мм 1 кг (72 шт.) | Оригінальне кальяне вугілля | Вугілля кальяне
230 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 787 767
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кокосове вугілля для кальяну CocoWhite 25 мм 1 кг (72 шт.) | Оригінальне кальяне вугілля | Вугілля кальяновий натуральний кокос
| Натуральний склад | Виготовлений із переробленої кокосової шкаралупи |
| Зручний розмір | Кубики 25 мм підходять до більшості чаш |
| Тривале тління | Не потребує частої заміни під час куріння |
| Мінімальна кількість золи | Чистіше використання та простіший догляд |

CocoWhite - це високоякісне кокосове вугілля, спеціально розроблене для використання в кальянах. Це вугілля вироблено з натуральних кокосових шкаралуп, що забезпечує виняткову чистоту та тривалий термін горіння.

Кожен шматочок вугілля CocoWhite ретельно відібраний і оброблений для досягнення оптимальної температури горіння, забезпечуючи рівномірний розподіл тепла і тривале збереження жару. Завдяки цим характеристикам, вугілля CocoWhite забезпечує ідеальну умову для приготування ароматного і насиченого диму від кальяну.
| Тип | Вугілля для кальяну |
| Форма | Кубик |
| Розмір | 25 × 25 × 25 мм |
| Склад | Кокосова шкаралупа |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Кількість в упаковці | 72 шт |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WHITE |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вугілля |
| Вугілля | Кокосовий |
| Кількість в упаковці | 72 шт. |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір кубика | 25х25х25 |
| Матеріал | Кокосова шкаралупа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Кількість в упаковці (шт) | 72 |
| Вага (г.) | 1000 |
| Призначення | Кокосове вугілля для кальяну CocoWhite 25 мм 1 кг (72 шт.) | Оригінальне кальяне вугілля | Вугілля кальянний натуральний кокос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴







