
Кокосове вугілля для кальяну CocoWhite 1 кг 26мм(без коробки)
210 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 179 722
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WHITE |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вугілля |
| Кількість в упаковці | 64 шт. |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір кубика | 26х26х26 |
| Матеріал | Кокосова шкаралупа |
| Вага (г.) | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




