
Сонячний ледвемент (панель) 3 Вт 5V
160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монокристалічна ламінована високоякісна панель 3Вт
600mA
Розмір 200х115 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JYC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга при максимальній потужності | 5 В |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| ККД, не менше | 21 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴








