
Кальян з підсвіткою Yahya Capsule Red 6 см | Стильний кальян для кафе | Міні-кальян для подорожей
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 301 452
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Кальян з підсвіткою Yahya Capsule Red 6 см | Стильний кальян для кафе | Міні-кальян для подорожей
| Компактний розмір | Зручно зберігати та перевозити |
| Підсвічування основи | Створює яскравий візуальний ефект |
| Прозора колба | Дозволяє контролювати рівень води |
| Стійка конструкція | Надійно встановлюється на поверхню |


Він виготовлений з органічного скла. Матеріал надійний, перенесе падіння на підлогу або удар. "Капсулу" можна димити, утримуючи в лівій руці мундштук, а в правій — безпосередньо кальян.
Попри власні габарити, Capsule димно куриться через діаметр шахти в сімдесять міліметрів. Шахтий у капсули є чашка із силікону, яка вже входить до комплекту.
| Тип | Кальян |
| Висота | 6 см |
| Матеріал шахти | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал колби | Органічне скло |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування в основі |
| Комплектація | Силіконова чаша, шланговий конектор, силіконовий шланг, мундштук, терморегулятор, щипці, адаптер, підсвічування та пульт |
Купити кальян Yahya | Кальян Yahya оригінал | Кальян Yahya ціна | Калян Yahya недорого | Кальян Yahya Україна | Кальян Yahya з колбою | Калян Yahya зі шлангом | Комплект кальяну Yahya | Кальян Yahya купити з доставкою | Yahaha ont Oput Play | a'янha у наявності | Кальян Yahya відгуки | Кальян Yahya офіційний | Кальян Yahya преміум | Кальян Yahya для дому | Кальян Yahya скляна колба | Кальян Yahya неіржавка шахта | Найкращі кальяни Yahya | Оригінальні кальяни Yahya | Калян Yahya Prom | Кальян Yahya магазин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | yahya |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 6 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.6 м |
| Об`єм | 0.5 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Пластик |
| Матеріал чаші | Силікон |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип з'єднання | Складове |
| Вага | 1000 г |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кальян, Чаша силіконова, Конектор для шланга, Силіконовий шланг, Мундштук, Калауд, Щипці, Підсвітка та пульт |
| Висота (см) | 5.5 |
| Тяга | Легка |
| Розмір паковання | 23х23х26 см |
| Назва | Кальян з підсвіткою Yahya Capsule Red 6 см | Стильний кальян для кафе | Мінікальян для подорожей |
- Ціна: 1 100 ₴






