
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ, ИБП) Sinus PRO 800 E 12V Volt Polska
8 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: UPS0011VP
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Від ДБЖ Volt Polska Sinus PRO 800Е 800/500W 12/220V ви отримаєте такий самий струм, як і від звичайної побутової електричної розетки вдома та в офісі.
Серія приладів безперебійного живлення Sinus PRO відомого польського виробника Volt Polska використовується для електричних пристроїв, що вимагають змінної напруги 230 В. Його можна успішно використовувати як аварійне джерело енергії для пристроїв, які вимагають постійного живлення — печі та насоси центрального опалення, каміни з водяним контуром, контролери.
Особливості ДБЖ Sinus PRO 800Е
Конструкція передбачає усе необхідне для комфортного та безпечного використання приладу — інформативний кольоровий дисплей, що виводить основну інформацію про роботу приладу, автоматичний стабілізатор напруги AVR, випрямляч 10 А для зарядки акумуляторів.
Чистий SINUS перетворювач на основі тороїдального трансформатора компенсує різну реактивну потужність приймачів (можна комбінувати ємнісні, індуктивні та резистивні навантаження) і дуже гнучко реагує на перевантаження (запуск насосів, компресорів, двигунів). Перетворювач може працювати в режимі ДБЖ, що забезпечує безперебійну роботу приладів.
Для яких приладів ДБЖ Sinus PRO 800Е підходить
- телевізори, тюнери, Hi-Fi, DVD;
- холодильники, мікрохвильові печі, блендери, тостери;
- електроінструмент — дрилі, болгарки;
- зарядні пристрої — смартфони, планшети, телефони, ноутбуки, GPS;
- насоси, компресори, кондиціонери;
- офісна техніка — принтери, факси, комп'ютери, монітори.
Характеристики:
- Безперервна потужність до 500 Вт
- Імпульсна потужність 800 Вт
- Вхідна напруга: 12 В
- Вихідна напруга: 230 В/10 50 Гц/0,5
- Форма сигналу напруги: чистий синус
- Оснащений випрямлячем та ДБЖ
- Номінальна потужність: 800VA
- Напруга акумулятора: 12 В
- Максимальний зарядний струм: 10 А
- Напруга зарядки: 13,8 В
- Частота напруги живлення: 45-65 Гц
- Вихідна напруга: Регулятор напруги: 204/240В, ДБЖ - 230 В
- Частота вихідної напруги ДБЖ: 50 Гц
- Робоча температура: 0...40 °С
- Захист від перевантаження: при 110-130% — відключається через 30 секунд, понад 130% — живлення припиняється негайно
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Довжина | 237 мм |
| Основні | |
| Виробник | Volt Polska |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Струм заряду | 10 А |
| ККД, не менше | 92 % |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
- Ціна: 8 590 ₴







