Незалежно від того, чи розглядаєте ви одну з цих портативних електростанцій на випадок збою вдома, плануєте подорож чи похід і хочете мати можливість насолоджуватися електроенергією в дорозі, ця портативна електростанція з вражаючою потужністю 1000 Вт буде чудовим варіантом.
Вона видає 1000 Вт за раз і потужність 1048 Вт-год дозволить вам використовувати її протягом тривалого часу, перш ніж виникнуть проблеми з підзарядкою. З таким об’ємом потужності ви можете підключати до неї всі свої улюблені електроприлади, включаючи електричне освітлення, LED-телевізор, автомобільний холодильник, кавоварку тощо.
Що стосується фактичних вихідних сигналів, ви не розчаруєтеся. 8 портів USB x 5 В, 2 порти USB x 3.0, 1 порт USB «Type C-Quick Charge», 4 штекера змінного струму, які мають режими ON/OFF, а також кілька варіантів живлення постійного струму.
Ця вражаюча портативна електростанція задовольнить усі ваші потреби та очікування!
Особливості:
- Ваша найкраща портативна електростанція для тривалих відключень електроенергії або використання під час кемпінгу чи походу
- Вражаюча кількість портів дозволяє легко живити ноутбуки, дрони, освітлювальні прилади, пристрої для читання електронних книг, тощо
- Великий екран дозволяє легко побачити, скільки ємності використовує кожен вихід
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 1000W
- Ємність: 1048Wh/327600mAh
- Розміри
- Вхід: DC 25.5V/6A
- Час повної зарядки: 8 годин
- DC Вихід: 25.5V/6A
- AC Вихід: 1110-1130V *налаштовується відповідно до стандарту країни
- Вихід
- 2 x DC:12V/7A
- 8 × USB:5V/2A
- 2 x Type-C:5V~9V/2A
- 2 x USB:3.0 5V~9V/2A
Магазин є офіційним представником.
Супроводжується гарантійним листом та інструкцією українською мовою.
Товар є у наявності на складі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 394x213x287 мм |
| Вага | 16 кг |
| Ємність батареї мА·год | 327600 |
| Час повного заряджання | 8 годин |
| Основні | |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Потужність | 1000 Вт |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Номінальна сила струму | 6 А |
- Ціна: 15 600 ₴









