
Інвертор, перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою, 12В/200В з екраном 4000
9 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: HPWC0020A
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач напруги (інвертор) 12В постійного в змінну напругу 220В з номінальною потужністю 2000 Вт та пікової 4000Вт, чистою синусоїдою.
Характерна риса:
1. Чиста синусоїда, інтелектуальний фільтр, що не заважає роботі електроприладів, захищає електроприлади. Завдяки високій ефективності перетворення (до 95%), низьке енергоспоживання самого продукту може значно продовжити термін служби батареї.
2. Ви можете використовувати електричне обладнання, включаючи телевізори, світлодіодні лампи та РК-дисплеї, особливо пристрої з індуктивним навантаженням, такі як холодильники, морозильники, індукційні плити.
3. Інвертор із чистою синусоїдою, 110 В/220 В для міського електропостачання та якості електроенергії, тому він є.
Характеристики:
- Вхідна напруга постійного струму: 12V
- Вихідна напруга змінного струму: 220V
- Номінальна потужність: 2000Вт
- Імпульсна потужність: 4000В
- Тип: Інвертор із чистим синусом (THD<3%)
- Ефективність: > 90%
- Частота: 50 Гц/60 Гц ±3 Гц
- Робоча температура: 0~70С
- Температура зберігання: -30С~+70С
- Тип: Конвертери DC/DC, Інвертор генератора
- Тип виходу: Одиночний
- Струм на виході: Інше
- Частота на виході: 50 Гц/60 Гц ±1 Гц
- Розмір: 330*150*90мм
- Вага: 2,6 кг
- Безперервний вихід: 2000 Вт
- Діапазон вхідної напруги: 9,5-15,5
- Діапазон вихідної напруги: 110 ± 10%/220 ± 10%
- Колір червоний
- Розетка : Розетка * 4
- Екран
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Стан | Новий |
| ККД, не менше | 93 % |
| Основні | |
| Виробник | HOULI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴





