
Інвертор, перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою, 12В/200В 3000
6 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: HPXD0015U
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Інвертор перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою
Походження товару: Guangdong, China
Найменування: HOULI
Моделі: HPWD0015E
Перетворювач напруги (інвертор) 12В постійного в змінну напругу 220В з номінальною потужністю 1500 Вт та пікової 3000Вт, чистою синусоїдою.
Характерна риса:
1. Чиста синусоїда, інтелектуальний фільтр, що не заважає роботі електроприладів, захищає електроприлади. Завдяки високій ефективності перетворення (до 95%), низьке енергоспоживання самого продукту може значно продовжити термін служби батареї.
2. Ви можете використовувати електричне обладнання, включаючи телевізори, світлодіодні лампи та РК-дисплеї, особливо пристрої з індуктивним навантаженням, такі як холодильники, морозильники, індукційні плити.
3. Інвертор із чистою синусоїдою, 110 В/220 В для міського електропостачання та якості електроенергії, тому він є.
Характеристики:
- Вхідна напруга постійного струму: 12V
- Вихідна напруга змінного струму: 220V
- Номінальна потужність: 1500Вт
- Імпульсна потужність: 3000Вт
- Тип: Інвертор із чистим синусом (THD<3%)
- Ефективність: > 90%
- Частота: 50 Гц/60 Гц ±3 Гц
- Робоча температура: 0~70С
- Температура зберігання: -30С~+70С
- Тип: Конвертери DC/DC, Інвертор генератора
- Тип виходу: Одиночний
- Струм на виході: Інше
- Частота на виході: 50 Гц/60 Гц ±1 Гц
- Розмір: 220*100*60 см
- Вага: 2,0 кг
- Безперервний вихід: 1500 Вт
- Діапазон вхідної напруги: 9,5-15,5
- Діапазон вихідної напруги: 110 ± 10%/220 ± 10%
- Колір червоний
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| ККД, не менше | 93 % |
| Основні | |
| Виробник | HOULI |
- Ціна: 6 500 ₴







