
Інвертор, перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою, 12В/200В з екраном 3000
6 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: HPXD0015U
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Інвертор потужності HOULI 3000 Вт чистий синусоїдальний інвертор
Происхождение товара: Guangdong, China
Наименование: HOULI
Модели: HPXD0015U
Інвертор 12V-220V, 3000 Вт із чистим синусом та високим ККД (до 95%) призначений для перетворення електричної енергії, необхідної для роботи різних електричних приладів (телевізори, холодильники, індукційні плити тощо).
Низьке енергоспоживання дозволяє суттєво продовжити термін служби батареї, що підключається, а наявність чистого синуса дозволяє створювати напругу в мережі, що підходить для роботи різних побутових електроприладів.
HOULI HPXD0015U 220V обладнаний інтелектуальним багаторівневим захистом від перегріву, перенапруги, короткого замикання, перевантажень тощо, що гарантує безпечне та комфортне використання приладу.
Характеристики:
- Вхідна напруга постійного струму: 12V
- Вихідна напруга змінного струму: 220V
- Номінальна потужність: 1500 Вт
- Імпульсна потужність: 3000Вт
- Тип: Інвертор із чистим синусом (THD<3%)
- Ефективність: > 90%
- Частота: 50 Гц/60 Гц ±3 Гц
- Робоча температура: 0~70С
- Температура зберігання: -30С~+70С
- Тип: Конвертери DC/DC, Інвертор генератора
- Тип виходу: Одиночний
- Струм на виході: Інше
- Частота на виході: 50 Гц/60 Гц ±1 Гц
- Розмір: 29,5*11,2*6
- Вага: 1,8 кг
- Безперервний вихід: 1500 Вт
- Діапазон вхідної напруги: 9,5-15,5
- Діапазон вихідної напруги: 110 ± 10%/220 ± 10%
- Колір червоний
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| ККД, не менше | 93 % |
| Основні | |
| Виробник | HOULI |
- Ціна: 6 300 ₴






