
Інвертор, перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою, 12В/220В, 3000Вт
4 796 ₴
- Немає в наявності
- Код: 151218180002
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Особливості:
1. Корпус з алюмінієво-магнієвого сплаву, легка вага, хороша теплопровідність може швидко знизити температуру деталей, не впливає на довгострокову роботу.
2. Використання технології чіпів STM, висока надійність, висока удароміцність, низький відсоток дефектів паяних з'єднань, зменшення батареї та радіочастотних перешкод
3. Вісім інтелектуальних захистів: захист від перевантаження, захист від високої напруги, захист від низької напруги, захист від перегріву, захист від зворотної полярності, захист від короткого замикання, захист від перевантаження по струму, страховий захист
4. Чиста синусоїда, інтелектуальний фільтр, відсутність перешкод для електроприладів, захист електроприладів
5, швидкість перетворення до 93%, втрати перетворення 30%, безперервна потужність 30%
6, інтелектуальний вентилятор контролю температури, робить інвертор тихішим. При температурі < 45 °C вентилятор перестає працювати; при температурі ≥ 45 °C починає працювати вентилятор.
7. Зуммер, що нагадує. Як тільки спрацює будь-який захист інвертора, інвертор негайно відключить живлення, навантаження перейде в режим захисту та нагадає людям за допомогою звукового нагадування
8. Гвинтова клема. Вилка знімна для легкої заміни кабелю
9. Подвійний вентилятор, що охолоджує, для продовження терміну служби інвертора
10. Універсальна розетка з трьома отворами, сумісна, підходить для більшості електроприладів.
11. Низьке енергоспоживання в режимі очікування та висока швидкість перетворення
12 Інтелектуальне керування чіпом
Характеристики:
- Походження товару: China
- Найменування: EASUN POWER
- Моделі: IPOWER 3000W
- Тип: Перетворювачі DC/AC, Сонячний інвертор
- Тип виходу: Одиночний
- Частота на виході: 50 Гц, 50 Гц
- Розмір: 30 * 15 * 7 см (3 кВт)
- Вага: 2,25 кг
- Форма хвилі вихідної напруги: Чиста синусоїдальна хвиля
- Максимальна потужність: 3000 Вт
- Безперервна потужність: 1500 Вт
- Вихідна напруга: 220 В
- Вхідна напруга: 12 В
- Захист від низької напруги: 9,5
- Захист від високого тиску: 16 В
- Коефіцієнт конверсії: 93% і більше
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.25 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| ККД, не менше | 93 % |
| Основні | |
| Виробник | EASUN POWER |
- Ціна: 4 796 ₴





