Кальян SKY HOOKAH Vertigo
Sky Hookah — український виробник, який дуже яскраво вийшов на кальяний ринок і твердо зайняв там свою нішу. Цього разу компанія Sky Hookah пропонує шанувальникам кальяної індустрії відчути всі грані неосяжного космосу, разом із моделлю Vertigo.
Кальян Vertigo — це поєднання двох високоякісних матеріалів. Внутрішня частина кальяну виготовлена з харчової неіржавкої сталі, декоративний елемент — з полімерної смоли.
Унікальні шахти притягують погляд, а мундштуки повторюють їхній стиль. Кожен із них зроблений майстром вручну, і може вразити неповторним візерунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sky Hookah |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 50.5 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.6 м |
| Об`єм | 1 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип з'єднання | Складове |
| Вага | 3000 г |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність дифузора | Є |
| Висота (см) | 50.5см |
| Тяга | Регульована |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 11мм |
| Розмір паковання | 23х23х26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 915 ₴












