
Сумка для кальяну Palma
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 948 394
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для кальяну Palka | Кальянна сумка універсальна | Компактна сумка для кальяну
Сумка для кальяну Palka — Найкраще співвідношення ціни та якості. Виробництво — Україна.
| Переваги сумки для кальяну Palmka | |
| Універсальність | Підходить для більшості моделей кальянів |
| Комфорт користування | Зручні ручки та ремінь через плече |
| Компактний розмір | Компактна, але містка |
| Особливість |
Міцне дно та якісні блискавки |
| Легка та стильна | Бери із собою куди завгодно |
| Наявність кишені | 1 кишеня для додаткових аксесуарів зовні |
| "Липучка" | З можливістю прикріплення шевронів |
| Власне виробництво | Контроль якості на всіх етапах |

Розроблена брендом DUMOK з урахуванням 13-річного досвіду в кальяній сфері.

додаткових аксесуарів. Розмір сумки 23х23х27 см дає змогу її використання з усіма кальянами цієї розмірної лінійки.
Сумка Palma — це надійність, перевірена досвідом. Підходить як для повсякденного використання, так і в подарунок.
Удобно. Стильно. По суті.
| Матеріали |
Поліестер, ущільнювач ППЕ |
| Країна виробництва | Україна |
| Бренд | DUMOK |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 23х23х27 см |
| Виробник | Palka |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PALKA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для кальяну |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина трубки/шланга | 1.5 м |
| Об`єм | 2 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота колби | 25 см |
| Діаметр горловини | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






