
Кальян AMY Deluxe "Alu Lima S" 069.02 Blue
3 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 069.02
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Кальян AMY Deluxe "Alu Lima S" 069.02 Blue | Кальян компактний | Синій оригінальний кальян
Кальян AMY Deluxe "Alu Lima S" 069.02 — сучасний, легкий і функціональний кальян від німецького бренда AMY Deluxe. Завдяки компактним розмірам і зручному дизайну ця модель стане чудовим вибором як для домашнього використання, так і для виїздів.
| Переваги моделі кальяну AMY Deluxe "Alu Lima S" 069.02 Blue | |
| Висота (без чаші) | 60 см |
| Матеріал шахти | анодований алюміній |
| Тяга | легка |
| Система Click | швидке та герметичне з'єднання шахти з колбою |
| Колба з міцного скла | стійка, стильна та довговічна |
| Продувна система продування | для легкого очищення колби від диму |
| Комплектація | силіконовий шланг, алюмінієвий мундштук, чаша, адаптери, ущільнювачі |
| Дизайн | оригінальний, вигідно виділяє серед інших моделей |

Амі Делюкс — це кальяні преміумкласу від німецького виробника з однойменною назвою Amy Deluxe. Amy втілення найвищої якості та передових технологій у світі кальянів. Характерний німецький підхід до деталей і якості відчувається з першого погляду на ці витончені твори мистецтва. Кальян AMY Deluxe "Alu Lima S" можна порівняти з елегантністю BMW серед кальянів — вони створені для найвимогливіших поціновувачів задоволення.

Дизайн шахти як артшедевр гармонійно взаємодіє з колбою. Кальян AMY Deluxe 069.02 Alu Lima S має матові шахти різних кольорів, що відповідають кольору колби. Також у ньому передбачене спеціальне місце для LED-підсвітки на дні колби. Кальян Amy Deluxe 069.02 Alu Lima S гідний супровід підкреслить ваш стиль, освітлюючи його світловими акцентами. До кальяну прекрасно підійде кругла підсвітка AMY, KAYA і від кальянів Temple.
AMY Deluxe 069.02 "Alu Lima S" — це гармонійне поєднання зручності, мобільності та німецької якості в кожній деталі.
| Тип з'єднання | Click-система |
| Комплектація | силіконовий шланг, алюмінієвий мундштук, чаша, адаптери, ущільнювачі |
| Паковання | фірмова картонна коробка з ложементом |
| Наявність дифузора | є, знімний |
| Гарантія | 6 місяців |
| Висота (см) | 60 |
| Тяга | дуже легка |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amy |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 60 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.5 м |
| Об`єм | 1.2 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Анодований алюміній |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип з'єднання | Клік система |
| Вага | 4300 г |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 міс |
| Висота (см) | 60 см |
- Ціна: 3 255 ₴




