
Кальян AMY SS "Bohemian Cut S" 101.02 Blue | Сучасний кальян Кальян нержавіюча сталь
4 701 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101.02
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кальян AMY SS "Bohemian Cut S" 101.02 Blue | Сучасний кальян Кальян нержавіюча сталь
AMY SS "Bohemian Cut S" 101.02 — це кальян преміумкласу, який поєднує в собі класичний дизайн і сучасні технології.
| Преимущества модели кальяна AMY SS "Bohemian Cut S" 101.02 Blue | |
| Высота (без чаши) | 60 см |
| Материал шахты | нержавеющая сталь |
| Тяга | легкая |
| Особенность | с уникальным дизайном, яркая расцветка |
| Объем колбы | 2 литра |
| Шланг | эластичный силикон, не перегибается, хорошо проводит дым |
| Диффузор | отсутствует или опционально |
| Дизайн | пестрый, современный |


Переваги:
- Шахта з неіржавкої сталі
- Унікальна богемна колба з гравіюванням
- Легка та приємна тяга
- Надійне нарізне з'єднання
- Стильний і розкішний зовнішній вигляд
| Тип соединения | резьба |
| Комплектация | шахта, колба, блюдце, силиконовый шланг, мундштук, стеклянная чаша, калауд, щипцы |
| Упаковка | фирменная коробка |
| Наличие диффузора | есть, съемный |
| Гарантия | 1 год |
| Высота (см) | 60 |
| Тяга | легкая |
| Тип соединения шланга | адаптер на шарнире |
| Внутренний диаметр шахты (мм) | 13 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amy |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 55 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.5 м |
| Об`єм | 1.5 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип з'єднання | Різьбове |
| Вага | 3500 г |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Колба, шахта, універсальний адаптер, блюдце, глиняна чаша, hot-screen, силіконовий шланг-алюмінієвий мундштук, комплект ущільнювачів, тримач мундштука (пластик), сталевий дифузор на різі, щипці для вугілля |
| Гарантія | 6 міс |
| Висота (см) | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 701 ₴




