
Кальян AMY SS "Carbonica Pride R S" 22.02 Black | Кальян преміумкласу Калян із легкою тягою
4 959 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22.02
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кальян AMY SS "Carbonica Pride R S" 22.02 Black | Кальян преміумкласу | Кальян із легкою тягою
Кальян AMY SS "Carbonica Pride R S" 22.02 — це стильний кальян преміумкласу, що поєднує в собі міцність, інновації й бездоганний дизайн.
| Переваги моделі кальяну AMY SS "Carbonica Pride R S" 22.92 Black | |
| Висота (без чаші) | 55 см |
| Матеріал шахти | карбон |
| Тяга | легка |
| Особливість | з дифузором, стильний дизайн |
| Об'єм колби | 2 літри |
| Шланг | еластичний силікон, не перегинається, добре проводить дим |
| Дифузор | у комплекті, знімний |
| Дизайн | сучасний, привабливий |

Шахта виготовлена з неіржавкої сталі з елементами карбону, що надає моделі особливої легкості, високої зносостійкості та сучасного вигляду.
Колба виготовлена з міцного скла з красивою текстурою.

Кальян обладнаний надійною кліковою системою, яка забезпечує легкість збирання й максимальну герметичність. Легка тяга та чудове продування роблять процес куріння комфортним і плавним.
Переваги AMY SS "Carbonica Pride R S" 22.02:
- Шахта з неіржавкої сталі з карбоновими елементами;
- Міцна скляна колба з дизайнерським оформленням;
- Зручна та швидка клікова система з'єднання;
- Легка тяга та потужна продувка;
- Елегантний, сучасний стиль.
AMY SS "Carbonica Pride R S" 22.02 — ідеальний вибір для тих, хто цінує інноваційні матеріали, високу якість і сучасний дизайн у кальянах.
| Тип з'єднання | різь |
| Комплектація | шахта, колба, блюдце, силіконовий шланг, мундштук, скляна чаша, калауд, щипці |
| Паковання | барвиста коробка |
| Наявність дифузора | є, знімний |
| Гарантія | 6 місяців |
| Висота (см) | 55 |
| Тяга | легка |
| Тип з'єднання шланга | адаптер на шарнірі |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 13 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amy |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 55 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.6 м |
| Об`єм | 2 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип з'єднання | Клік система |
| Вага | 3500 г |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Колба, шахта, універсальний адаптер, блюдце, глиняна чаша, hot-screen, силіконовий шланг-алюмінієвий мундштук, комплект ущільнювачів, тримач мундштука (пластик), сталевий дифузор на різі, щипці для вугілля |
| Гарантія | 6 міс |
| Висота (см) | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 959 ₴



