
Кальян Yahya ZL 119 56 см | Оригінальний кальян | Кальян для вечірки | Кальян комплект | Димний вуличний кальян
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21711
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кальян Yahya ZL 119 56 см | Оригінальний кальян | Кальян для вечірки | Кальян комплект | Димний вуличний кальян
| Висока якість матеріалів | Використання міцних та екологічних матеріалів забезпечує тривалий термін служби кальяну. |
| Стильний сучасний дизайн | Естетичний зовнішній вигляд з акуратною обробкою робить кальян привабливим і гармонійним з будь-яким інтер'єром. |
| Зручність використання | Легка збірка, зручна ручка, продумана конструкція дозволяють швидко підготувати кальян до куріння. |
| Мультифункціональність | У комплекті є всі необхідні частини для повноцінного та комфортного куріння. |
| Міцна конструкція | Корпус із металу і скла гарантує стійкість і надійність при довгому використанні. |
| Оптимальний розмір | 56 см – зручна висота для куріння у домашніх умовах та на виїзді. |

Всіми відомий бренд кальянів Yahya, який на ринку вже встиг завоювати собі частину аудиторії, за скільки їхні кальяни представлені дуже широким сегментом. Але сьогодні ми розповімо про таку модель кальяну, як Yahya ZL 119.
Компанія представила лінійку кальянів серії ZL і ця новинка багатьом сподобалася своєю унікальною краплеподібною формою, красивою колірною палітрою, сучасні технології, які впровадили в новинку цієї серії, але як тут можна не згадати цю чудову колбу, яка була зроблена у формі дорогого кришталю.
Компанія представила лінійку кальянів серії ZL і ця новинка багатьом сподобалася своєю унікальною краплеподібною формою, красивою колірною палітрою, сучасні технології, які впровадили в новинку цієї серії, але як тут можна не згадати цю чудову колбу, яка була зроблена у формі дорогого кришталю.

Серія кальянів Yahya ZL 119 надійшла на ринок у барвистій колірній палітрі, тут ви можете підібрати колір саме той, який ви любите, це може бути елегантний чорний або заворожливий синій, їдкий червоний, всі кольори досить барвисті, і я не можу серед них виділити який поганий, а який гарний, за скільки вони всі мені подобаються за особливим.
| Модель | Yahya ZL 119 56см |
| Висота (см) | 56 |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, скло |
| Вага (г) | 4000 |
| Діаметр шахти (мм) | 14 |
| Об'єм колби (л) | 1.2 |
| Комплектація | чаша, ущільнювач під чашу, кільце ущільнювача під клік, тарілка, шланг силіконовий Soft - touch, пружина на шланг, шахта, колба, мундштук, щипці, дифузор |
Купити кальян Yahya | Кальян Yahya оригінал | Кальян Yahya ціна | Калян Yahya недорого | Кальян Yahya Україна | Кальян Yahya з колбою | Калян Yahya зі шлангом | Комплект кальяну Yahya | Кальян Yahya купити з доставкою | Yahahay опостом | Clay'янha у наявності | Кальян Yahya відгуки | Кальян Yahya офіційний | Кальян Yahya преміум | Кальян Yahya для дому | Кальян Yahya скляна колба | Кальян Yahya неіржавка шахта | Найкращі кальяни Yahya | Оригінальні кальяни Yahya | Калян | Yahya Prom | Кальян Yahya магазин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | yahya |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 56 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.5 м |
| Об`єм | 1.2 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип з'єднання | Клік система |
| Вага | 4000 г |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | шахта, тарілка, ущільнювач під колбу, ущільнювач під чашу, мундштук, силіконовий шланг Soft-Tuch, дифузор, колба, чаша, калауд |
| Матеріал | неіржавка сталь/анодований алюміній |
| Упаковка | Фірмове картонне паковання |
| Висота (см) | 56 |
| Тяга | Легка |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 14 |
| Назва | Кальян Yahya ZL 119 56 см | Оригінальний кальян | Кальян для вечірки | Кальян комплект | Димний вуличний кальян |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴






