
Кокосове вугілля для кальяну CocoWhite 1 кг 25мм(без коробки)
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 974 898
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кокосове вугілля для кальяну CocoWhite 25 мм 1 кг (72 шт.) | Правильне кальяне вугілля | Вугілля для куріння кальяне натуральний кокос
| Натуральний склад | Виготовлений із переробленої кокосової шкаралупи |
| Зручний розмір | Кубики 25 мм підходять до більшості чаш |
| Тривале тління | Не потребує частої заміни під час куріння |
| Мінімальна кількість золи | Чистіше використання та простіший догляд |

CocoWhite - це високоякісне кокосове вугілля, спеціально розроблене для використання в кальянах. Це вугілля вироблено з натуральних кокосових шкаралуп, що забезпечує виняткову чистоту та тривалий термін горіння.

Кожен шматочок вугілля CocoWhite ретельно відібраний та оброблений для досягнення оптимальної температури горіння, забезпечуючи рівномірний розподіл тепла та тривале збереження жару. Завдяки цим характеристикам вугілля CocoWhite забезпечує ідеальну умову для приготування ароматного та насиченого диму від кальяну.
| Тип | Вугілля для кальяну |
| Форма | Кубик |
| Розмір | 25 × 25 × 25 мм |
| Склад | Кокосова шкаралупа |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Кількість в упаковці | 72 шт |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WHITE |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вугілля |
| Вугілля | Кокосовий |
| Кількість в упаковці | 72 шт. |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір кубика | 25х25х25 |
| Матеріал | Кокосова шкаралупа |
| Вага (г.) | 1000 |
| Призначення | Кокосове вугілля для кальяну CocoWhite 25 мм 1 кг (72 шт.) | Правильне кальяне вугілля | Вугілля для куріння кальяний натуральний кокос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴





