
Кокосове вугілля для кальяну PAN PANDA 1 кг(26мм)
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 238 620
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panda |
| Країна виробник | Індонезія |
| Тип | Вугілля |
| Вугілля | Кокосовий |
| Кількість в упаковці | 64 шт. |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір кубика | 26х26х26 |
| Матеріал | Кокосова шкаралупа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Кількість в упаковці (шт) | 64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


