
Кальян Yahya ECO 157 57 см | Стильний кальян для кафе | Маленький кальян для дому | Кальян повний комплект
2 260 ₴
- Немає в наявності
- Код: 848 778
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кальян Yahya ECO 157 57 см | Стильний кальян для кафе | Маленький кальян для дому | Кальян повний комплект
| Компактний розмір | Легкий та зручний для переносу |
| Естетичний дизайн | Яскравий колір та стильний зовнішній вигляд |
| Висока якість матеріалів | Надійність та довговічність |
| Повний комплект | Все необхідне для початку куріння |

М'які закруглені лінії цієї моделі дизайнери запозичили зі традиційних східних стилів. Але наявність пружини на шахті відсилає нас до сучасних технологій. Таким чином, цей кальян поєднує звичну класику з модними тенденціями сучасності.

Скляна колба приладу дуже стійка завдяки своїй краплеподібній формі та масивному дну, а з'єднання з шахтою типу "клік" забезпечує надійність кріплення й герметичність під час паління.
Мундштук, шахта та основа кальяну виготовлені з анодованого алюмінію, внутрішня та погрудні трубки з неіржавкої сталі.
| Модель | Yahya ECO 157 57см |
| Висота (см) | 57 |
| Матеріал шахти | анодований алюміній |
| Вес (г) | 4000 |
| Діаметр шахти (мм) | 14 |
| Об'єм колби (л) | 1 |
| Комплектація | шахта, мундштук, колба, шланг Soft Touch , тарелка, уплотнитель под чашу, чаша, пружинка для шланга, диффузор |
Купити кальян Yahya | Кальян Yahya оригінал | Кальян Yahya ціна | Калян Yahya недорого | Кальян Yahya Україна | Кальян Yahya з колбою | Калян Yahya зі шлангом | Комплект кальяну Yahya | Кальян Yahya купити з доставкою | Yahahay оптопом | Clay'янa | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | yahya |
| Тип | Кальян функціональний |
| Висота | 57 см |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Довжина трубки/шланга | 1.5 м |
| Об`єм | 1 л |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал шахти | Анодований алюміній |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал трубки/шланга | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип з'єднання | Клік система |
| Вага | 4000 г |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | шахта, мундштук, колба, шланг Soft Touch, тарілка, ущільнювач під чашу, чаша, пружинка для шланга, дифузор |
| Висота (см) | 57 |
| Внутрішній діаметр шахти (мм) | 14 |
| Матеріа | Силікон |
| Тяга | Легка |
| Розмір паковання | 23х23х26 см |
| Назва | Кальян Yahya ECO 157 57 см | Стильний кальян для кафе | Маленький кальян для дому | Кальян повний комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 260 ₴






