
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ, ИБП) Svitae SINUS PRO 12 220, 800/500W (Volt Polska, Kemot)
6 866 ₴
- Немає в наявності
- Код: UPS0011VP
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Один пристрій із вбудованим перетворювачем постійного/змінного струму, блоком безперебійного живлення та автоматичним зарядним пристроєм.
Тороїдальний трансформатор, який використовується в перетворювачі, забезпечує високу ефективність і низькі обороти холостого ходу. Пристрій набагато енергоефективніший, ніж старі конструкції, в яких використовувалися трансформатори Е-типу.
Швидкий 32-бітний мікропроцесор забезпечує точну і безаварійну роботу.
Інтуїтивно зрозуміле і просте управління завдяки кольоровому РК-дисплею, який інформує про поточний робочий стан пристрою (вхідна і вихідна напруга, ємність батареї, зарядка тощо).
Перетворювач генерує на виході чисту синусоїдальну напругу, завдяки якій можна працювати практично з будь-яким типом навантаження.
Високий струм заряджання батареї.
Швидке перемикання з мережевого живлення на режим роботи як ДБЖ забезпечує безперебійну роботу під'єднаних пристроїв.
Інтелектуальне керування вентилятором охолодження залежно від фактичної температури пристрою та робочого стану інвертора.
Адаптований для роботи з літієвими, AGM або гелевими батареями
- Макс. потужність 800ВА
- Макс. постійна потужність 640Вт
- Номінальна потужність 500вт
- Струм холостого ходу (робота від батареї) <1A
- Вхід
- Напруга 154~264 В змінного струму
- Частота 45~65Гц
- Выход
- Напруга 220 В змінного струму ± 3%
- Частота 50Hz±0,5 Гц
- Тип напруги ЧИСТА СИНУСОЇДАЛЬНА ХВИЛЯ
- Викривлення <3%THD (коефіцієнт нелінійних спотворень)
- Кнопка вибору пріоритету (змінний струм/батарея) Так
- Вибір струму заряджання (50%/ 100%) Так
- Заходи безпеки Перевантаження, температура, підвищена і знижена напруга,
- перед розрядкою батареї, коротке замикання, перед перезарядкою
- Час перемикання змінного струму/ БАТАРЕЇ ≤10мс
- Напруга батареї 12В постійного струму
- Навколишнє середовище Темп. 0-40°C
- Вологість C0-95%, без конденсації
- Акустичний шум (дБ) <45дБ
- Максимальний струм заряджання 15 A
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Висота | 331 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Основні | |
| Виробник | Volt Polska |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Струм заряду | 20 А |
| ККД, не менше | 92 % |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
- Ціна: 6 866 ₴







