
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ, ИБП) Sinus PRO 1500 E 12V Volt Polska
13 685 ₴
- Немає в наявності
- Код: UPS0011VP
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Аварійне джерело живлення sinusPRO 1500 E 12V - це пристрій для безперебійного живлення, серед іншого: установок центрального опалення (печі центрального опалення, насоси, контролери, живильники тощо), комп’ютерів, серверів, комп’ютерних наборів, автоматичних воріт, пристроїв автоматизації. , електроінструменти тощо.
У разі зникнення живлення 230 В змінного струму пристрій переходить у режим роботи від акумулятора, що забезпечує подальшу безперебійну роботу системи та захищає від пошкодження установки, безповоротної втрати даних тощо.
Найважливіші особливості:
В один пристрій входять такі функції:
1. Перетворювачі постійного/змінного струму з чистою синусоїдальною хвилею
2. Аварійний вимикач типу ДБЖ
3. Мережевий зарядний пристрій (випрямляч)
4. Стабілізатор мережевої напруги AVR
5. Кольоровий дисплей дозволяє контролювати найважливіші робочі параметри системи
6. Ця серія блоків живлення є лінійно-інтерактивною та може змінювати полярність вихідної напруги при перемиканні на живлення від батареї.
Що відрізняє джерело безперебійного живлення sinusPRO 1500 E 12V?
Чистий ДБЖ SINUS створює «синусоїдальну» вихідну напругу, таку ж, як і в мережі. Завдяки цьому він може живити індуктивні пристрої (наприклад, електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильні камери тощо)
- Загальна потужність (миттєва): 1500VA
- Постійна потужність: 1050 Вт
- Фіксована потужність: 1500 ВA
- Діюча потужність: 1000 Вт
- Тип джерела живлення: лінійно-інтерактивне
- Тип корпусу: вежа
- Вхідна напруга: 170-270 В змінного струму
- Вихідна напруга: 230VAC±1% в режимі батареї: 216-245VAC в режимі мережі з AVR
- Напруга батареї: 12VDC
- Напруга зарядки (мережа): 13.8V±0.5V
- Струм зарядки: 20А
- ККД: понад 92%
- Частота: 50/60 Гц + -1 Гц
- Форма сигналу напруги: правильна синусоїда
- Повний захист: перевантаження, перезаряд і розряд
- Робоча температура: 0...40 °C
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11.2 кг |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Основні | |
| Виробник | Volt Polska |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Струм заряду | 20 А |
| ККД, не менше | 92 % |
| Вихідна потужність | 1050 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
- Ціна: 13 685 ₴







