Портативна, складна сонячна панель 15W 5V здатна зарядити ваш телефон, планшет ліхтарик або інший пристрій з можливістю заряду від USB в польових умовах. Цей пристрій просто необхідний у довготривалих туристичних походах або в інших випадках, де немає можливості зарядити мобільний від електромережі.
Для зарядів у пристрої призначений стандартний порт USB 5В 1,3 А.
Особливості:
- Сонячна потужність: 15 Вт
- Компактність
- Швидко складається
- Невелика вага
- Практичність
- Надійність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість елементів | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴







