
Інвертор, перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою, 12В/200В 2000
5 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: HPWD0011E
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Інвертор потужності HOULI 2000 Вт чистий синусоїдальний інвертор
Походження товару: Guangdong, China
Найменування: HOULI
Моделі: HPWD0011E
Автомобільний перетворювач напруги HOULI HPWD0011E сумісний із вантажним та легковим транспортом усіх типів. У конструкції моделі є стандартна розетка, що дозволяє використовувати для живлення всіх видів електричного обладнання, які працюють від 220В змінного струму, таких як зарядки мобільних телефонів, електроінструмент, ноутбуки, електричні лампи, телевізори, котли автономного опалення, насоси, холодильники тощо. буд. У функціоналі виробу є захист від перегріву, короткого замикання та перевантаження, що забезпечує безпечне використання.
Перетворювач напруги HOULI HPWD0011E оснащений різнобарвними клемами, що допомагає правильно вибрати полярність під час підключення. Модель виготовлена відповідно до стандартів якості із міцного матеріалу, стійкого до механічного впливу, а також появи тріщин та сколів. Це забезпечує збереження початкових споживчих характеристик навіть за регулярного застосування перетворювача напруги.
Характеристики:
- Вхідна напруга постійного струму: 12V
- Вихідна напруга змінного струму: 220V
- Номінальна потужність: 1000Вт
- Імпульсна потужність: 2000Вт
- Вихідна частота: 50Гц/60Гц±1Гц
- Робоча температура: 0~70С
- Температура зберігання: -30С~ + 70С
- Тип: Перетворювачі DC/AC. Генератор Інверторний
- Тип виходу: однофазний
- Частота на виході: 50HZ/60HZ±1HZ
- Діапазон вхідної напруги: 12 В/24 В
- діапазон вихідної напруги: 110В±10%/220В±10%
- Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (THD<3%)
- Розмір: : 250 х 102 х 60 mm
- Вага: 1.3KG
- Ефективність: > 90%"
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| ККД, не менше | 93 % |
| Основні | |
| Виробник | HOULI |
- Ціна: 5 900 ₴







