
Інвертор, перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою, 12В/200В 2000
3 772 ₴
- Немає в наявності
- Код: HPXD0010U
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Інвертор перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою
Походження товару: Guangdong, China
Найменування: HOULI
Моделі: HPXD0010U
Інвертор 12V-220V, 2000 Вт із чистим синусом та високим ККД (до 95%) призначений для перетворення електричної енергії, необхідної для роботи різних електричних приладів (телевізори, холодильники, індукційні плити тощо).
Низьке енергоспоживання дозволяє суттєво продовжити термін служби батареї, що підключається, а наявність чистого синуса дозволяє створювати напругу в мережі, що підходить для роботи різних побутових електроприладів.
HOULI 220V обладнаний інтелектуальним багаторівневим захистом від перегріву, перенапруги, короткого замикання, перевантажень тощо, що гарантує безпечне та комфортне використання приладу."
Характеристики:
- Вхідна напруга постійного струму: 12V
- Вихідна напруга змінного струму: AC220V
- Номінальна потужність: 1000Вт
- Імпульсна потужність: 2000Вт
- Вихідна частота: 50Гц/60Гц±1Гц
- Робоча температура: 0~70С
- Температура зберігання: -30С~ + 70С
- Тип: Перетворювачі DC/AC. Генератор Інверторний
- Тип виходу: однофазний
- Частота на виході: 50HZ/60HZ±1HZ
- Діапазон вхідної напруги: 12 В/24 В
- діапазон вихідної напруги: 110В±10%/220В±10%
- Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (THD<3%)
- Розмір: 280*113*60mm
- Вага: 1.5KG
- Ефективність: > 90%"
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| ККД, не менше | 93 % |
| Виробник | HOULI |
- Ціна: 3 772 ₴






