
Інвертор, перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою, 12В/200В 2000
7 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: HPGL0010U
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інвертор перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою
Перетворювач напруги (інвертор) 12В постійного в змінну напругу 220В з номінальною потужністю 1000 Вт та пікової 2000Вт, чистою синусоїдою.
Чиста синусоїда дає можливість підключити будь-який побутовий електроприлад у вашій квартирі будинку (включаючи газовий котел або холодильник) з урахуванням допустимої потужності.
В інверторі Houli HPGL0010U є всі необхідні захисту, за охолодження пристрою відповідає інтелектуальна система з вентилятором, в комплекті є провід перетином 10 мм. кв. для підключення до клем акумулятора.
Застосовується перетворювач в автомобілі, катері, сонячних та вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи електроприладів та ін.
Характеристики:
- Вхідна напруга: 12 В постійного струму.
- Вихідна напруга: 220 В, 50 Гц.
- Пікова потужність: 2000 Вт.
- Номінальна потужність: 1000 Вт.
- Діапазон вихідної напруги: 110В ± 10% /220В ± 10%
- Тип: інвертори постійного/змінного струму чистий синусоїдальний
- Безперервний висновок: 1000 Вт
- Вихідна частота: 50 Гц/60 Гц ± 1 Гц
- Тип виходу: Однофазний
- Розмір: 252*130*60 мм
- Вага: 1,9 кг (розетка ЄС).
- Колір чорний
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| ККД, не менше | 93 % |
| Основні | |
| Виробник | HOULI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴







