
Гібридний сонячний інвертор, перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою, 12В/220В, 3000Вт
28 167 ₴
- Немає в наявності
- Код: 151218180012
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
Гібридний сонячний інвертор, перетворювач напруги з чистою (правильною) синусоїдою, 24В/220В, 3000Вт
Бренд: EASUN
Модель: ISOLAR SMH 3 кВт
-Плавний запуск.
- Зарядний струм, що вибирається, залежно від додатків.
- Вбудований контролер заряду сонячної батареї, вольтметр вхідної напруги.
- Вибір діапазону вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп'ютерів
- Пріоритет входу змінного струму/сонячної енергії, який можна налаштувати за допомогою налаштування РК-дисплея
- Сумісний з напругою в мережі або потужністю генератора
- Вихід інвертора оснащений універсальним роз'ємом, за допомогою якого до інвертора можна підключити прилади, що мають вилку живлення європейського типу або американську вилку.
-Автоматичний тепловий захист
-Захист від перевантаження та короткого замикання, а також от від неправильної полярності
-Індикація розрядки акумулятора при напрузі нижче 10±0,5В
-Автоматичне відключення інвертора при 15±1В, автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму
- Розумний дизайн зарядного пристрою для оптимізації продуктивності акумулятора
- Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда
- Вбудований вентилятор охолодження
Технічні характеристики:
- Вихідна частота: 50 Гц (± 2Гц)
- Діапазон вхідної напруги: 10-15В постійного струму
- Вихідна напруга: 220 В змінного струму
- Стабільність вихідної напруги: ± 10%
Інверторний режим:
- Номінальна потужність 3000Вт/2400Вт
- Вхід постійного струму 24В, 100А
- Вихід змінного струму 230В, 50 Гц, 13А, 1 F
Режим зарядного пристрою змінного струму:
- Вхід змінного струму 230В 50 Гц, 17.7А, 1Ф
- Вихід постійного струму 27В, 30А/20А
- Вихід змінного струму 230В, 50 Гц, 13А,1Ф
Режим сонячного зарядного пристрою:
- Номінальний струм 50А
- Напруга системи 24В постійного струму
- Максимальна напруга сонячної батареї (VOC) 80В постійного струму
- Пилловологозахист IP21
- Клас захисту -1
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| ККД, не менше | 93 % |
| Основні | |
| Виробник | EASUN POWER |
- Ціна: 28 167 ₴







