
Кокосове вугілля для кальяну One nation 26, 4 кг Big pack | Без запаху | Аксесуари для кальяну
805 ₴
- Немає в наявності
- Код: 749 997
+380 (93) 170-04-43
- +380 (99) 149-13-99
- +380 (67) 365-15-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ONE NATION Premium Кубики для кальяну #26
1
Без запаху!
Вугілля One nation має повністю натуральний склад (із шкаралупи кокосових горіхів, крохмаль та інше), саме з цієї причини при розпалюванні вугілля практично немає запаху. Ідеально підходить для домашнього використання2
Процес горіння.
Горить довше та інтенсивніше з меншим утворенням попелу, ніж звичайне вугілля для кальяну. Без хімічних добавок і тому є виключно натуральними продуктами.3
Зручний у використанні
Кубики в куті One nation рівні і мають високу щільність. З цієї причини вугілля не кришиться і твій стіл і руки не буде повністю усіяне вугільним пилом.4
Характеристики
| Країна виробництва | Індонезія | ||
|---|---|---|---|
| Розмір кубика | 26х26х26 мм | ||
| Країна бренду | Індонезія | ||
| К-ть в упаковці (шт) | 256 кубів | ||
| Час розпалювання: |
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 26 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Кількість в упаковці | 256 шт. |
| Тип | Вугілля |
| Вугілля | Кокосовий |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| К-ть в упаковці (шт) | 256 кубів |
| Розмір кубика | 26 х 26 х 26 мм. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴



